ferenc j��zsef porcel��n (0 tétel)
oláh lajos
gyöngyös arany gyűrű
tv újság
rózsaszín fülbevaló
tintatartó üveg
tajték pipa
sendra
indamintás fehér
royal dux hölgy
petróleum lámpa tartály
alpina zsebóra
miniatűr váza
csiga tészta készítő
görög ezüst
kapu kilincs
salvador dali litográfia
schütz falitányér
madár pár
hód
szőlőlevél
istállólámpa
antik akvarell
ezüst garnitúra
molnár kerámia
polgáry