foglalat (32 tétel)
Kerezsi Gyöngyi retro kerámia lámpatest, jelzett, 18 cm a kerámia + 6,5 cm foglalat, 40 cm ernyővel
Eredeti ernyővel, 40 cm, zöld
Eladva: 2024. ápr. 23. 07:14
Eladva: 2024. ápr. 23. 07:12
Zománc tányéros régi lámpák, foglalattal, konyhai-ipari felhasználás, népi stílusú 20. század elejei
Eladva: 2024. ápr. 20. 12:04
Eladva: 2024. ápr. 13. 16:16
Eladva: 2024. ápr. 05. 09:58
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:52
Eladva: 2024. ápr. 03. 11:56
Eladva: 2024. márc. 27. 13:11
Eladva: 2024. márc. 11. 06:53
Eladva: 2024. márc. 09. 06:49
Eladva: 2024. márc. 04. 20:37
Eladva: 2024. márc. 04. 18:02
Eladva: 2024. márc. 04. 09:42
retro kerámia kaspó
366 fotel
pollini
alfons mucha
halotti maszk
monostori
zilzer hajnalka
art deco zsebóra
pajtás újság
kerámia róka
tüskevár
sovereign
varrógépállvány
győri istván
80x100
aqvincumi porcelán
hollóházi doboz
üllő garnitúra
porcelán annuska
vintage gyűrű
miniparfüm
alexander mcqueen
zsóri balogh erzsébet
kerékpár nyereg
zsolnay névjegytartó