g��l ker��mia (0 tétel)
cosmopolitan
kengyel zoltán
orgia
omnia csésze
apol
hollóházi virág
kisasszony szék
wedgwood bonbonier
ezüst nyaklánc 40 cm
piggy
varga hajdú istván
1764
biedermeier karkötő
alföldi porcelán csíkos tányér
kék köves fülbevaló arany
jelzett tányér
50 1971
bodrogkeresztúri juhász
rézkarc lászló gyula
virágtündér
szőlő karácsonyfadísz
ezüst nyaklánc lapos
fischer emil váza
zsolnay jazz váza
lattos