h��sz korona (0 tétel)
zorki fényképezőgép
husvéth lajos
hollóházi hajnalka süteményes
ezüst teáskanál angol
forint minta unc
magyar art deco kerámiák fábián sándor
aranyozott tányérok
moldován béla
absztrakt fekete fehér
asztali lámpa mid century
kő pagoda
kecskeméty károly
vitorlásos rézkarc
az égig erő fa
zsolnay vízhordó nő
foky emmi
tricolor gyűrű
piros gyertyatartó
ezüst karkötő zsuzsu
1961 július
likőrösüveg tálca
lancel
oooooriás zománctábla
elad
1 krajcár kb