hab%EF%BF%BD%EF%BF%BDst (0 tétel)
török jános tál
urna hollóházi
vándorgyűlés
gobelin medál
bonyhádi zománc
mangófa
rothschild váza
zománcozott edény
figurális réz
zsolnay kínáló tál
toretti
hungária biztosító
zsolnay gömb
zsolnay fácános
intarziás tálaló
bombázó
manikűr
stadler
fehér szőnyeg
egyedi ezüst
réz angyal
türkiz ékszer
régi vászon
fa cica
herendi őszirózsás