hasas kom��d (0 tétel)
színes poharak
népi bokály
tűzzománc
pezsgőspohár
zsolnay mese
markazit
grafika
1941 20 pengő
intarzia kép
alkalmi táska
matyó terítő
arany gyűrű
pingvin
réz mérleg
ovális képkeret
ezüst karóra
nyári lóránt
biai
tányér majolika
bankár
koma bögre
zsolnay mesebögre
könyvtámasz
aranyozott teáskészlet
kandallóóra