kanap�� fotel (0 tétel)
zsolnay levesestál
1870
intarziás doboz
boromissza
kávésdoboz
szarvasi asztali lámpa
kerényi jenő
teakfa
ágyúgolyó
loft szekrény
hófehérke
ezüst ékszerek
csáky maronyák józsef
álló fogas
névjegytartó
cakó ferenc
florin
hollósy
anna margit
aranyozott pohár
morzsalapát
1893 1 korona
csajka
akvarell
csocsó