népi bútor (45 tétel)
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: 2024. máj. 02. 11:49
Eladva: 2024. ápr. 18. 16:23
Eladva: 2024. ápr. 13. 08:46
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Antik Népi Bútorok 100 Éves 13 db !!!!
Szállításban szívesen segítek !
Eladva: 2024. márc. 26. 08:14
Eladva: 2024. febr. 29. 11:25
Eladva: 2024. febr. 25. 13:32
Eladva: 2024. ápr. 14. 11:42
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
gránát köves gyűrű
károli biblia
tenger festmény
mónus sándor
zsolnay moncsicsi
vándorkönyv
asztali lámpa üveg
sklo
porcelán poháralátét
gyertyagyűrű
katicabogaras
kockásfülű
brigádnapló
pinceajtó
szánkózók
thonet karfás szék
herendi egyedi
zeusz
zsolnay tutanhamon
arany pohár
pincekulcs
padok
art deco kávéskészlet
hév
fém bögre