porcel��n ��tk��szlet (0 tétel)
osco férfi karóra
gyémánt arany ékszer
jeruzsálem medál
10 korona replika
szocreál sztálin lenin marx károly politika g d r gdr bányász interkozmosz
erdei t
bent
bélyeg románia
koh
kékkő
fest
24 karátos aranyozott bankjegy
borostyán medál ezüst szerelékkel
szot üdülő
tihanyi móló
wien 1910
antik szekrény restaurált
horgolt tulipán
gránát ezüst szett
porcelán bevonatos
barátság érem
gyöngyös pásztó
kp
üveg tégelyek
kastélyudvar