porcel��n jegesmedve (0 tétel)
militária porcelán
herendi zve mintás
sárközi festett
hc bögre
szódásüveg apa gazoasa
karácsonyfadísz soproni
500pengő 1945
rézkarc rézlemezen
gorka jelzett
inge glass
kutyapár porcelán figura
zsolnay retro kék pöttyös
magyar virágos képeslap
ezüst karkötő turmalin
kolibri petróleumfőző
kispesti porcelán kiöntő
oblatt julia
kalotaszegi szoknya
orosz porcelán hölgy
tóth vasút
herend kávé készlet
kétszemélyes kávéskészlet
fiókjelző
ezüst dénár ferdinánd
retro bonanza