ruttka (2 tétel)
Eladva: 2024. márc. 08. 10:42
jézus az olajfák hegyén
neobarokk intarziás
aranyozott bronz
vas szekrény
hermann lipót
papírszalvéta
függönykikötő
fiola
fiú akt
tolóajtós
kirakat
antik kiöntő
riba
mosómedve
ólomkatona
világhy árpád
régi ikon
szegedi papucs
romantika
porcelán rózsa
1854
hatalmas ezüst gyűrű
ezüst 5 pengő
tálas nő
chesterfield szék