schey (20 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 07:43
119.900 HUF
331.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
59.999 HUF
165.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 08:36
69.999 HUF
193.60 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
163.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 14:26
120.000 HUF
331.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 09:11
48.000 HUF
132.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 19. 19:54
25.000 HUF
69.14 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 10:49
48.999 HUF
135.52 USD
zsolnay gömb
gyöngyház ezüst
hollóházi apollo
zsolnay sültes
istálló lámpa
aranyozott ezüst karkötő
zsolnay baba
turbo rágó
tükörkeret
régi pohár
kandaló óra
ezüst púderes
gömbóra
zsolnay libatömő lány
5 forint 1984
áttört
barokk kézitükör
marcus aurelius
ezüst övcsat
fegyver szekrény
1 rubel 1898
aqincum
st dupont
hollóházi télapó
udvari