szolg%EF%BF%BD%EF%BF%BDlati jel (0 tétel)
ussr watch
kaleh
rézkarc rézlemezen
vegyesekszer
ezüst gyűrű 58 59
eye ball lámpa
fáklyaláng
körmendi frim ervin csendélet
antik játék busz
luis falero
500 won
s s bors
ezüst férfi szett
bábonyi
szecessziós mahagóni
sterling ezüst rózsalánc
shelley porcelán
olasz ezüst karkötő
restaurált darab
10000 peng
ismeretlen fest
1000 peng 1945
dr márta ferenc
peng 1926
cukorka gyűrű