toront��li sz��nyeg (0 tétel)
czakó
50 fillér 1948
vasaló talp
garányi józsef
fa posztamens
chesterfield kanapé
tsavorit
tiffany ékszer
fém fali
abonyi ernő
méray
fa asztali lámpa
fehér komód
aranyozott nyakék
latinovits
kötött ruha
hasas bögrék
bornemisza lászló
szász váza
kpm porcelán
török jános sérült
2 forintos
2 forint 1957
márvány mozsár
shablool