udvardi (0 tétel)
kanapé fotel
húsz pengő 1930
dedikált képeslap
ezüst medál borostyán
szószos kiöntő
kardhal
gorka habán
petrilla istván
madár pár
arab kerámia
acél óraszíj
1908 1 korona
hungária kerámia
intarziás kisasztal
kanizsai
berendezés
kapu kilincs
pákozd
ólomüveges szekrény
kovács kalapács
fehér lapostányér
far away
jade ékszer
hollóházi art deco cica
zsolnay eozin sérült