vászonkép (366 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 23:38
850.000 HUF
2,348.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 20:12
165.000 HUF
455.84 USD
100x100cm Püspök Anita festmény Kortárs absztrakt modern, "Happy glow", szignózott Giclée vászonkép
Közvetlen a művésztől!
140.000 HUF
386.77 USD
100x100cm Püspök Anita festmény Kortárs absztrakt, "Magical coast", szignózott Giclée vászonkép
Közvetlen a művésztől!
140.000 HUF
386.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:38
130.000 HUF
359.15 USD
Feltöltve: 2023. jún. 04. 11:46
120.000 HUF
331.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 22:16
115.000 HUF
317.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:38
115.000 HUF
317.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:28
98.000 HUF
270.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 22:34
95.000 HUF
262.45 USD
90.000 HUF
248.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 08:44
80.000 HUF
221.01 USD
90x40cm Püspök Anita festmény Kortárs absztrakt modern, "Érkezés", szignózott Giclée vászonkép
Közvetlen a művésztől!
75.000 HUF
207.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 17:47
75.000 HUF
207.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 12:51
65.000 HUF
179.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 09:13
65.000 HUF
179.57 USD
Képkeret: Blondel, falc 61 x 81 cm, különös díszítés variációval, masszív fa
Képkeret: 60x80 cm-es szabvány, vászon képekhez is
52.725 HUF
145.66 USD
Képkeret: Blondel, falc 61,2 x 80,7 cm, különös díszítés variációval, masszív fa
52.725 HUF
145.66 USD
Prima díjas művésztől : Az élet magja. 45x45cm,3D-s vászonkép. Károlyfi Zsófia(1952) tanúsítvánnyal
Minden fényben mást mutat.
55.000 HUF
151.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 16:17
55.000 HUF
151.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 12:46
55.000 HUF
151.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 19:51
55.000 HUF
151.95 USD
Pillangóvirágok. 50x70 cm,vászonkép zománccal. Károlyfi Zsófia Prim-djas alkotó műve,tanúsítvánnyal.
41.250 HUF
113.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:44
45.000 HUF
124.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 13:15
45.000 HUF
124.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 11:11
45.000 HUF
124.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:07
42.000 HUF
116.03 USD
42.000 HUF
116.03 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 11:49
41.000 HUF
113.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 12:09
40.000 HUF
110.51 USD
39.900 HUF
110.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 11:47
39.500 HUF
109.13 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 17:20
39.000 HUF
107.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 17:48
38.000 HUF
104.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 09:55
38.000 HUF
104.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 21:12
35.000 HUF
96.69 USD
Püspök Anita festmény Kortárs absztrakt modern, "Blowing", szignózott Giclée vászonkép
Közvetlen a művésztől!
35.000 HUF
96.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 18:52
35.000 HUF
96.69 USD
virág kaspó
karácsonyi gyertyatartó
arnold
zsolnay figurális
angyalos címer
5 pengő 1943
bauhaus asztal
aranykarlánc
rőzse
mozi plakát
öntöttvas lámpa
gránit alma
muránói tál
sérült porcelán
fenyő andor endre
jung
órás eszterga
asztal székekkel
bronz hamutartó
1885
kínai teáskanna
galvanoplasztika
gránit gyár
lászló endre
sarok asztal