vasarely (15 tétel)
VIKTOR VASARELY"KIU SIU BLEU"1978-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 120/150.db.keretben:71x61cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:1175.
Eladva: 2024. ápr. 18. 16:29
Eladva: 2024. ápr. 18. 16:29
Eladva: 2024. márc. 02. 20:05
Victor Vasarely teljes, 16 darabos nyomat 1971-es szèria SZAKÉRTŐI PAPÍRRAL (mūanyag fólia ès papír)
méhsejtes
perényi
régi üveg kompótos készlet
jelzett tányér
csepp csillár
piave
teddy mackó
fa ládika
raktár
budmil
petróleum lámpa alkatrészek
retro étkező asztal
régi bolti
antik mécsestartó
thermometer
bólé
pénzeszsák
ken follett
prim óra
irredenta képeslap
üveg henger
wiener werkstaette
antik kegytárgy
tűgoblein táska
kerámis