villeroy india (1 tétel)
jelzett faragás
capodimonte váza
tükrös asztal
lingel íróasztal
szőke péter jakab
bikaviadal
karácsony dísz
rendőr sapka
testvér
berger garnitúra
felhúzó kulcs
sétabot tartó
szellem
irizáló váza
erotik
zománc ezüst
fotó keret
bihon győző
pollock
táska rádió
mengele
aranyozott kép
épfu
gyufa gyűjtő
zalaváry miklós