wallendorf porcel��n (0 tétel)
antik kandeláber
fémszekrény
lenin bronz
aranyozott fülbevaló
gazder
váza tűzzománc
károly csapatkereszt
vászon terítő
fali kulcstartó
oldtimer
buszjegy
páva fotel
ezüstözött teás
pásztor üveg
lámpa csillár
falikar pár
orvosi eszközök
remekírók
benzineskanna
herendi viktória mintás tányér
szász váza
homok
orosz képeslap
fa karácsonyfa dísz
zsolnay búzavirágos kávés