zongora szék (9 tétel)
Eladva: 2024. máj. 01. 21:09
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
tesz vesz
eric
kalapos hölgy
juhász attila
hüse jános
karcagi repesztett üveg
herendi hamuzó
balatonszemes
korondi fekete
hollóházi gém
hosszú ezüst nyaklánc
antik fa
levele
sautner
gyerek íróasztal
vas vármegye
népi életkép
multiméter
antik zsolnay teáskészlet
jack
ezüst kígyó nyaklánc
forint 1951
fazekas pál
arany gömb
mol