zsolnay r��zs��s t��ny��r (0 tétel)
ezüst 200 ft 1992
cédrus
női válltáska
tokaji aszú 5 puttonyos
fekete cica
dyrlund
csősál
vászon ing
koloniál tükör
375
porcelán asszony
oroszlános zsolnay
tonala
niklova
imreh
intarziás kisasztal
királyi koronák
csiga tészta készítő
sim
viktória mintás herendi csésze
tus akvarell
üstház
indamintás fehér
zsolnay eozin ékszer
olimpia kitűző