zsolnay tavasz (3 tétel)
kasmír pulóver
rábainé
piros tárcsás telefon
dreher mauls
kutya piros
zsolnay gazder antal
piros gyertyatartó
majo
tél a tanyán
alföldi porcelán tulipános
brauswetter falióra
butykoskorsó
ezüst karkötő tömör
alkatrészkatalógus
régi vászon festmény
faragott lakk
komód restaurált
gőz mozdony
bem józsef
1947 100 forintos
svájc 2 rappen
1992 1000 d
mágneses társasjáték
túra bakancs
szentképek imakönyvbe