��nm��zas (0 tétel)
zsákvászon
karcagi kerámia
dekanter
pintér istván pál
meissen porcelán
mokkáscsésze
gyermek fülbevaló
zsolnay napraforgós váza
bodrogkeresztúri fácán
zsolnay teáskanna tető
mezőcsáti
csiszolt váza
rowenta
kecskés
intaglio
navaratna
neobarokk polc
zsolnay emeletes kínáló
aquincumi angyalka
király gábor
katonai nadrág
kerámia tojástartó
dagerotípia
aranyozott csillár
makrisz zizi