24 kar%EF%BF%BD%EF%BF%BDtos aranyozott bankjegy (0 tétel)
lumibar
szocreál sztálin lenin marx károly politika g d r gdr bányász interkozmosz
glass design
kincsem ezüst
orosz porcelán hölgy
4044241
zsolnay bambuszos kávés
retro karácsonyfadísz házikó
körmendi frim ervin csendélet
fehérarany gyűrű köves 54
roma 1934
zsolnay porcelán figura ritka
birodalmi sassal
kukoricafosztó
macska tea
papír angyal karácsonyfadísz
erdei t
zsitvai
józsa jános festő művész
selyem tartalmú
figurális porcelán ens
furnérozott fa doboz
alexandrit kő
50 korona replika
bob a mester