50 forint 1975 (0 tétel)
tisza kálmán
sérült kerámia
érmegyűjtő
csiz
vászon ing
porcelán kávéfőző
muráti lili
hummel angyal
thek endre
voigtlander fényképezőgép
zsugor mázas
üveg csésze
ezüst 5 pengős
férfi napszemüveg
komlós könyvtámasz
réz nyúl
lőfegyverek
hollóházi lovas huszár
antik öngyújtó
pick
20 fillér 1958
régi számla
fiókos tároló
károly herceg
kő mozsár