Gránit (45 tétel)
Retro régi jelzett mély, lapos leveses tányér GRÁNIT Kispest CS.K.GY., K.K.K. jelzés 15 db inda mint
Eladva: 2024. máj. 13. 11:00
Eladva: 2024. ápr. 22. 11:27
Eladva: 2024. ápr. 22. 11:27
Eladva: 2024. márc. 19. 16:14
Eladva: 2024. márc. 17. 13:32
zsolnay retro bögre
picard
messi
befektetési
art deco asztalközép
alföldi porcelán virágos
retro textil
inox
herendi furulyázó
ikea függöny
antik síléc
kis képkeret
óra orosz
kiss péter
német kés
bálint ágnes
napocskás alföldi centrum varia
sárga zafír
kórusz rézkarc
macskacsalád
molnár piroska
szert
leülő
óra könyv
uszály