Jelv��ny (0 tétel)
karóra mechanikus
domján józsef
herendi készlet kávés
rózsaszínű
dralle
pietra dura
piros üveg váza
ifj vigyázó lászló
fa tükör
balaton rézkarc
kálvin
morzsa seprű
ezüst figurális
fontanges
kis roóz ilona
herendi áttört kosár
aranyozott ezüst nyaklánc
flóris
aldo londi
selyem brokát
bulgária
bronz hamutartó
harckocsizó
1820
mephisto