agyagedény (1 tétel)
Erdélyi kézműves,jelzett,máz nélküli agyagedény/fokhagyma tároló,magasság:12 cm. szél.: 14 cm füllel
2.500 HUF
7.03 USD
afremov
ezüst karaffa
festett szekrény
doxa zsebóra
herendi nagy váza
kispest
bozsó
gomba
konyhaszekrény
réz bogrács
karácsonyfa díszek
50 schilling
kovácsoltvas csillár
revolver
ezüst szobor
címer
kandalló burkolat
intarziás komód
indiai csont
utasellátó
pénztárgép
scheurich
zománckép
fonott táska
herendi huszár