alba iulia (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 19:17
70.000 HUF
197.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 20:52
30.000 HUF
84.73 USD
Alba Iulia-Coral kézi készítésű porcelán női alak csipkés-fodros ruhában virággal,jelzett, számozott
6.000 HUF
16.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 09:27
2.000 HUF
5.65 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 10:50
8.750 HUF
24.71 USD
ezer pengő
hortobágyi endre
felhúzható
drasche babázó
türkiz karkötő
bányász szobor
füstölő tartó
szovjet fa
10000 korona 1920
gorka kos
fa állvány
zsolnay korsó
sérült eozin
peugeot
dog
zsolnay bögre csésze
borostyán üveg
ceruzarajz
tiffany co
papírmasé baba
régi cigaretta
rozsnyó
íróasztal készlet
zsolnay pávás tál
négely rudolf