aquincumi hal (4 tétel)
retro mazsola
aranyozott tányérok
újkígyós
sárközi évi
valódi gyémánt
szlovákia korona
ezüst kulcstartó 925
zsolnay aranyszegélyű
ebp
vasaló alátét rézből
200 korona
lithográfiai kő
1919 megszállás
75 éves a forint
butykoskorsó
ezüst 500ft
bőr fülbevaló
rolex pepsi
gorka jelzett
art deco ezüstgyűrű
alföldi sárga csíkos
antyipina
fotel párban olasz
kék piros mintás
színes borospoharak