arany tálca (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 15:29
3.800 HUF
10.67 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 10:06
25.000 HUF
70.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 14:26
2.300 HUF
6.46 USD
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.92 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 07:47
3.000 HUF
8.43 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 18:22
12.000 HUF
33.71 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 20:57
1.500 HUF
4.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 06:59
2.000 HUF
5.62 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 15:28
50.000 HUF
140.45 USD
mária fa szobor
melegentartó
zsolnay barackvirágos lila
herendi csizmás kandúr
játék figura
gallé üveg
startpisztoly
szarvasagancs
70x100
1 világháború
rágógumi
veterán motor
aranyozott zsolnay
bárány csaba
sherlock holmes
taxidermia
régi fa
ceruza faragó
öntöttvas szobor
torday
porcelán ens
hollóházi őzike
brácsa
pannónia kislőd
zsolnay tálka