aviator (1 tétel)
varró lány
bordó ólomkristály pohár
divatbaba
szecessziós hölgy
sérült fischer
humoros képeslap
gorka jelzett
50 peng
smaragd arany ékszer
tavaszi dekoráció
ékszertartó luxus
muránói különleges
kék piros mintás
yatming
olvashatatlan szignó
angol emeletes
lithográfiai kő
wmf merőkanál
fehér bőr kesztyű
régi plüss játékok
oszlopos ónémet szekrény
csokoládé figura
zsolnay dús
vár gyula
1961 július