baj��n ildik�� (0 tétel)
koller éva
halászok rézkarc
tűzvirágos
fa fali tál
karneol ékszer
hummel goebel porcelán
nagy virágos váza
borgonovo
kanóc
damaszt terítők
tőkés
húsvéti asztaldísz
szalma medvék
royal dux viziló
alföldi porcelán sószóró
bécsi bronz szobor
sörnyitó figura
tél a tanyán
koppány lászló
pávás falikép
lackó
jelzett réz tál
herendi fedeles csésze
olasz porcelán kínáló
antik mandzsettagomb