ber��ny (0 tétel)
régi képeslap ünnep
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
1961 bélyegnap
t�j
ra kulcs
jugoszlávia 1944
ezüst ékszer 925 sterling
olaj vászon festmény deák
arany papír pénz
kar ra
alföldi tányér aranyszegéllyel
nodding figura
hagymamintás villeroy boch
csók istván rézkarcok
lógós tányér
5 peng 1943
rózsakvarc nyakék
zsolnay pompadour ii kávés
dániel klein óra
gál dezső
art deco arany nyaklánc
1944 20 peng
sópapír
herendi áttört tálak
ritka 14