cs��k�� (2 tétel)
Retro régi jelzett mély, lapos leveses tányér GRÁNIT Kispest CS.K.GY., K.K.K. jelzés 15 db inda mint
litográfia állat
ezüst fülbevaló onix
üveg bika
pilismarót
lámpa hódmezővásárhely
károlyi andor
cottage garden
molnár lajos
trubadur
muránói szobor
fekete gyöngy fülbevaló
kév
fogság
jelvény autó
rábaköz
karácsonyi párnahuzat
zsebórabeépítés
korall arany fülbevaló
kerámia kávés
női bőr pénztárca
papagájos
kádár váza
lapos tányérok
tibai takács jános
kiállítás plakát