erdélyi tányér (8 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 06. 09:48
40.000 HUF
109.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
12.000 HUF
32.71 USD
Feltöltve: 2023. aug. 19. 11:36
8.500 HUF
23.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 06:57
8.000 HUF
21.81 USD
7.000 HUF
19.08 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 18:00
6.500 HUF
17.72 USD
24 karátos aranyozott bankjegy
szendrő istván fotóművészeti alkotása
kínai kerámia figura
orosz porcelánfigura
bokor róza
fali tányérok fémből
gyönyörű hőkezelt zafír
4342031
restaurált darab
fa réz ékszerdoboz
ht
fodros peremű
ra szobor
oszlopkályha
virágszirmos
hosszú ujjú
jugoszlávia replika
stilleto
1941 madár
régi képeslap ünnep
kék köves kitűző
alföldi tányér aranyszegéllyel
onix fülbevalók
női ezüst gyűrű 63
türkizkék üveg váza