ezüst öngyújtó (1 tétel)
copenhagen
karbidlámpa
balaton képeslap
werra
növény litográfia
art deco polc
sheiber
herendi fedő
németalföldi festmény
ag 925
szász endre étkészlet
fa hordó
zsolnay tacskó
terítők
elzett
royal csésze
szamuely
plexi vitorlás
légitársaság
hibás herendi
virágváza
élesdy istván
vászonkép
capitaly
török kerámia