feny�� szekr��ny (0 tétel)
matricás gömb
furnérozott fa doboz
5 peng 1938
varr
teljes v
fém fali tálak
klasszicista francia kanapé
hecsedli mintás tányérok
zsolnay pillangó mintás porcelán
stoppol�
10000 peng
zsolnay tányérkocsonyás
mélytengerek
selyem blúz 40
holland ra
royal albert memory lane
porcelán kockás bögre
restaurált darab
vadász kínáló
tószegi irma
molnár c pál szénrajz
9 5 gyűrű
orosz porcelánfigura
ukrajna unc
miniatűr férfi portré