ferenczy károly (8 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:34
500.000 HUF
1,381.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
1.960.000 HUF
5,414.81 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,878.61 USD
kardhüvely
molnár ferencz
olajfa
vas kazetta
pillangó porcelán
retro bizsu
gombás
mosakodó kancsó
orosz képeslap
teplitz
mikus sándor
anyóka
derékszíj
2 fillér 1946
herendi sztálin
50 dínár
zsolnay szalonnázó juhász
kárpáti éva
kerámia falióra
havas táj
zumpfe klára
szent györgy medál
réztálca
keverő
mária terézia krajcár