festett láda (2 tétel)
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: 2024. febr. 25. 13:32
molnár ilcsi
helena tynell
kass jános hamlet
komód restaurált
zepter teáskészlet
videoton fejhallgató
zbs
2021 5 forint
kínai pipa
petrezselyemmintás
erdélyi üvegikon
december 23
hagymamintás süteményes tányér
franz gruber
alföldi majmos
muránói különleges
napako lámpa
nyulacska
filmfesztivál
gorka jelzett
iparművészeti dísztál
égig erő fa 2000
zsolnay búzavirág nagy váza
húsvéti asztaldísz
húsvéti kerámia