g��dor istv��n (0 tétel)
ábrahám péter
doxa automata
bácskai
antik hamutartó
kerub
wenger
cabinet
század
mont
ezüst szipka
ezüst süteményes villa
andre kertész
hollóházi úszó
ólom kristály pohár
20 fillér 1955
üzlet berendezés
bánfi józsef
király váza
aranyozott dollár
neobarokk kisasztal
vladislav
utazó ikon
ágyak
gobelin párnahuzat
vaj kés