gy��ngy bross (0 tétel)
női 62 ezüst gyűrű
angolra
horthy 5 peng 1939
s bors
pólóing
hosszított póló
vízprogramozó ásványok
gonosz fekete hercegnő
orosz porcelánfigura
flexaret fényképezőgép régi
karácsonyfadísz kicsi
révész rézkarc
halabala bútor
zsolnay halsz
fújt virág
antik arany gyűrű brillel
pesti gyűrű
mh alezredes rendfokozat
antik kék köves bross
merőkanál jelzett
csehszlovák kínáló tál
retro fém hálós
orosz porcelán hölgy
opál gyűrű 59
peng 1944