herendi%20majolika (0 tétel)
tűgoblein táska
plüss cica
takács erzsébet
rendelő
hollóházi barokk hölgy
mosás
vászon fazék
pipacs herendi
tápai lajos
festett szelence
esprit óra
zsolnay porcelán tál
pannonhalmi zsuzsa
rieger
artdeco karóra
zsófia
vízesés festmény
antik konyhai
régi mackók
wilhelmsburg falitányér
gesztenyesütő
herendi tejszín kiöntő
szoknyás fotel
chippendale ülőgarnitúra
üvegszobor jelzett