Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás szekrény (45 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:12
54.000 HUF
151.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 19:13
170.000 HUF
477.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 18:55
145.000 HUF
407.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 17:47
165.000 HUF
463.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:44
102.400 HUF
287.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,177.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 22:04
44.500 HUF
124.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
224.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
617.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
155.000 HUF
435.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
520.000 HUF
1,460.12 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 20. 17:25
90.000 HUF
252.71 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 17:59
90.000 HUF
252.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
96.500 HUF
270.97 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
224.63 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
418.38 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
39.900 HUF
112.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
126.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,485.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 18:03
899.000 HUF
2,524.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
449.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
505.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 13. 09:38
40.000 HUF
112.32 USD
Feltöltve: 2023. szept. 09. 18:06
95.000 HUF
266.75 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
839.57 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között