intarzia (480 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 16:40
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
964.74 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 19:01
1.500 HUF
4.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 08:31
1.900 HUF
5.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 17:29
2.500 HUF
6.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 23:20
2.500 HUF
6.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 09:39
3.000 HUF
8.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 21:17
4.000 HUF
11.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 12:21
4.300 HUF
11.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 19:52
4.900 HUF
13.51 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 09:33
4.990 HUF
13.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 09:15
5.000 HUF
13.78 USD
kis istván
marsovszky
fehérnemű
szász endre tál
antik levesestál
1926 1 pengő
mkp
herendi vázák
réz láda
koppay
bécsi rózsás
2 pengő 1942
militari
hollóházi apollo
elefántos bögre
vas oszlop
zenélő óra
17 századi
mesekönyv csomag
1992 1000 forint
repülőgép óra
szász endre nyomat
fűszeres kanál
dohányzóasztal retro
cári orosz