k��b��nya (0 tétel)
vintage állólámpa
diehl
üvegtojás
ritka zsolnay bögre
badár erzsébet
holland falitányér
szirmay
vízesés festmény
thonet dohányzóasztal
zsolnay tartó
kis csupor
fa újságtartó
10000 forintos
aranyszínű
komjáti wanyerka
törött porcelán
medgyes lászló
aranyozott falióra
borsos miklós rézkarc
orosz ezüst pohár
montblanc toll
rádió controlled
fekete istván könyv
kristály tortatartó
1945 10000000 pengő