kaptafa (9 tétel)
Antik cipész hagyaték: munkaasztalka, faragott suszter szék, kaptafa, kéziszerszámok, faszeg,viasz..
38.000 HUF
105.01 USD
Feltöltve: 2023. aug. 21. 12:59
34.990 HUF
96.70 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 16:18
2.800 HUF
7.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 15:22
1.500 HUF
4.15 USD
aranyozott kép
zománcos szűrő
1936 tíz pengő
100000 milpengő
porcelán vágódeszka
károly király
viktória mintás herendi kávéskészlet
savoy
zongoraláb
cserép kancsó
zsóri balogh erzsébet
fa fali
ez alex
meisseni sárkány
karácsonyi kínáló
régi fémdoboz
achát szelet
fürdőszoba polc
szózat
rézi
aquincum kakas
gio
művésztelep
varjasi
herendi szűz mária