Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
láda (375 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 07. 17:15
1.200.000 HUF
3,315.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 17:04
480.000 HUF
1,326.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
375.000 HUF
1,036.17 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 23:27
360.000 HUF
994.73 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
340.000 HUF
939.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 21:14
299.999 HUF
828.94 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 12:18
295.000 HUF
815.12 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. jún. 30. 08:59
220.000 HUF
607.89 USD
Feltöltve: 2023. okt. 17. 22:41
180.000 HUF
497.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 08:27
140.000 HUF
386.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 14:45
125.000 HUF
345.39 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
125.000 HUF
345.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 12:03
120.000 HUF
331.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
120.000 HUF
331.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:48
80.500 HUF
222.43 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 14:41
104.712 HUF
289.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 12:36
104.712 HUF
289.33 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.31 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.