népi (308 tétel)
Eladva: 2024. máj. 02. 06:30
Eladva: Tegnap, 20:39
Eladva: Tegnap, 20:19
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
Eladva: 2024. máj. 05. 13:39
Eladva: 2024. máj. 02. 11:49
Eladva: 2024. máj. 02. 06:30
Eladva: 2024. máj. 01. 12:27
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 28. 19:14
Eladva: 2024. ápr. 27. 11:22
Eladva: 2024. ápr. 26. 19:35
Eladva: 2024. ápr. 25. 20:48
Eladva: 2024. ápr. 24. 13:15
Eladva: 2024. ápr. 24. 07:13
Eladva: 2024. ápr. 23. 22:23
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
21db karácsonyfadísz
zsolnay dobozos
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
fodros peremű
5peng
a só
szecessziós szalonasztal
fest
s s bors
shiwan porcelán
vast
hadihajók
mutat�
kamilla hercegné
izzó füzér
dalmata kutya
varr
észak korea unc
budgie
szódás retro szódásszifon
apátfalvikeramia
gyulafehérvári szabó béla
blind
rekeszzománcfigura
olvas