pad (117 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
1.250 HUF
3.46 USD
Feltöltve: 2023. jún. 23. 06:42
1.400 HUF
3.88 USD
Feltöltve: 2023. júl. 09. 16:41
1.600 HUF
4.43 USD
Szignálatlan festmény - Az alkotó egy bizonyos Kálmán ... lehet - Táj fákkal, paddal, patakkal - 461
2.000 HUF
5.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 08:19
5.999 HUF
16.62 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:42
8.000 HUF
22.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 02:00
8.000 HUF
22.17 USD
Feltöltve: 2023. júl. 25. 17:24
11.000 HUF
30.48 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 00:41
12.000 HUF
33.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 17:36
12.500 HUF
34.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 19:19
13.750 HUF
38.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 18:00
14.000 HUF
38.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 15. 17:49
14.000 HUF
38.79 USD
Feltöltve: 2023. aug. 05. 07:36
15.000 HUF
41.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:05
18.000 HUF
49.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 16:48
22.690 HUF
62.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
80.36 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
29.500 HUF
81.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:31
35.000 HUF
96.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:07
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 13:15
49.000 HUF
135.78 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
135.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 15:10
49.990 HUF
138.53 USD
Feltöltve: 2023. jún. 10. 10:24
56.850 HUF
157.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 12:53
56.991 HUF
157.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 09:19
61.900 HUF
171.53 USD